Kniha návštěv

Titulek: rok 2022 Vložil: návštěvník Datum: 03.07.2022

Cyrilo-Metodějský spolek Náklo zve všechny na Cyrilometodějskou pouť, která se uskuteční v neděli 3. července. V 10.00 hodin bude mše svatá v kostele sv. Cyrila a Metoděje, ve 13.00 hodin odchod poutníků od kostela na Náklo, v 15.00 hodin bude slavnostní odhalení sochy svaté Orosie – Dobroslavy na Nákle u Liliového kříže, dále se můžete těšit na vystoupení pěveckých sborů, celebrování, cimbálovou muziku.

Titulek: Are you 18? Come in and don't be shy! Vložil: loveawake.ru Datum: 17.01.2022

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Titulek: Proč pokračovat . . . Vložil: senior Datum: 08.07.2020

jako novopečený "senior" jsem začal chodit soukromou pouť "Na cyrilka" do Ratíškovic i proto, že tam mám kamaráda se kterým jsem se nemohl rozloučit a tak za ním chodím alespoň jednou za rok . . . Letos se mě podařilo přidat se k vám a následně se toho i více dovědět. Co mě mrzí, je že na webu je už hodně velká "proluka" a myslím si, že letošní události by nás měli všechny přitáhnout k tomu co máme "doma" a ne vždy si toho opravdu vážíme . . .

Titulek: Tak jak ? Vložil: Robert Datum: 08.11.2017

Doporučuji k přečtení : https://www.e-stredovek.cz/view.php?nazevclanku=podvrzena-zahada-veligradu-stinne-stranky-amaterskych-samizdatu&cisloclanku=2012120002

Titulek: Sousoší Vložil: Karina Datum: 06.07.2017

Mohli byste ještě zveřejnit cenu sousoší, aby si lidé víc vážili poutního místa.

Titulek: Co mi tu chybí? Vložil: Lenka Datum: 09.06.2015

Dobrý den, chci především pochválit celý spolek a ocenit vaše úsilí, díky kterému se my ostatní můžeme těšit z krásných soch. Co mi na této stránce chybí je trochu víc informací o vašem spolku. Je možné že ty info tu jsou a jen se nezobrazují? Když se snažím otevřít
" O NÁS " objeví se mi jen texty písní.

Titulek: Čeština? Vložil: Pavel Datum: 09.10.2014

Příspěvek o knížeti Rastislavovi je opravdu peklo, dochodil autor alespoň ZŠ? Co ty hrubky přátelé?

Titulek: Re: Čeština? Vložil: Náklošé Datum: 12.04.2015

Zdravíme tož sa za nama zastavte a pomóžete nám z opravama teho textu.Za našého mládí sa do škole moc nechodilo a jak možete vidět dokázali zme víc než nekteří co dochodili vysoků.

Přidat nový příspěvek